Antonio Banderas i Melanie Griffith się rozwodzą

Antonio Banderas do wzięcia!

Antonio Banderas się rozwodzi!

Przystojny aktor z Malagi, obiekt westchnień moich koleżanek z Iberystyki, do wzięcia! Teraz mogą wzdychać już co najwyżej nasze córki ;).

Antonio Banderas i Melanie Griffith się rozwodzą

Ale na serio, wiadomość zaskakująca, po 18 latach małżeństwa, Melanie Griffith i Antonio Banderas się rozwodzą. Media już nie spekulują, ale potwierdzają. Adwokatka, obsługujące wcześniej Britney Spears i Angelinę Jolie, potwierdziła otrzymanie wniosków rozwodowych pary aktorów i celebrytów.

Antonio Banderas i Melanie Griffith się rozwodzą-001 Antonio Banderas i Melanie Griffith się rozwodzą1Antonio Banderas i Melanie Griffith się rozwodzą-004 Antonio Banderas i Melanie Griffith się rozwodzą-005

Nie było im lekko w świecie mediów. Para poznała się na planie filmu – nomen omen – „Two much” (1995). Od początku ogłoszenia ich związku byli bardzo krytykowani. Czemu? Oboje byli w zwiazkach małżeńskich (Antonio z Ana Leza, a Melanie z Donem Johnsonem), a społeczeństwo przecież lubi szybko i dobitnie oceniać, i obwiniać. Krytyka jak to zwykle skupiła się na kobiecie: nie dość że starsza, z bogatą przeszłością trzech rozwodów, dwójką dzieci i skłonnością do uzależnień od alkoholu i narkotyków. I zdobyła Antonio, ulubieńca Almodovara i obiekt westchnień, w latach 90 nawet Madonny. W rok poślubie urodziła się Estela del Carmen, która w tym roku kończy 18 lat. Rozwód ma przebiegać podobno przyjaźnie, z alimentami i podziałem majątku też nie będzie problemów, jest co dzielić.

Antonio Banderas i Melanie Griffith się rozwodzą-002

Piękna kobieta i przystojny mężczyzna po latach wyglądają prawie jak matka z synem. Chociaż dzieli ich tylko 3 lata, przykro patrzeć jak nałogi zniszczyły urodę Melanie, która pomimo wysiłków medycyny estetycznej, wygląda na więcej lat niż ma. Antonio zaś trzyma klasę, chociaż też nie było mu lekko z żoną, która aż trzy razy (1998, 2000 i 2009) wylądowała w klinice odwykowej.

Antonio Banderas i Melanie Griffith się rozwodzą-003

Wpis polecam szczególnie wszystkim kobietom, które tatuują sobie imię swojego wybranka, jako że niby na for ever. Jak widać nic nie ma for ever i chociaż „ten akurat” będzie inny, to lepiej udowodnić to w inny sposób niż dać zarabiać studiom laserowego usuwania tatuaży ;).

Więcej ciekawych informacji na temat dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne można znaleźć też tutaj: www.zdrowie.es. Polecam, bardzo ciekawa lektura!

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • email
  • LinkedIn
  • Twitter