kurs spadochronowy pogoda w hiszpanii

Ach te newsy o pogodzie ….

Kurs spadochronowy AFF a pogoda w Hiszpanii

Kurs spadochronowy AFF a pogoda w HiszpaniiW polskiej bazie zaczęliśmy listopad z temperaturami bliskimi 30 stopni. To już zdaje się, ostatnie pozdrowienie lata. Rano i wieczorem trzeba już założyć bluzę z rękawami, ale w ciągu dnia można się opalać i kąpać w morzu. Nasi goście mają dużo szczęścia, cały wrzesień i październik, z wyjątkiem paru pochmurnych dni, był super ciepły. Newsy na temat pogody cieszą się zawsze sporym zainteresowaniem, więc zajrzałam do meteo w polskim interncie. I proszę, faktycznie opisują, że w Hiszpanii ciepło, ale:

Według prognozy pogody, mieszkańcy południowej Hiszpanii wysoką temperaturą i pogodnym niebem będą mogli cieszyć się jeszcze w niedzielę i w poniedziałek. We wtorek termometry wskażą ok. 18 st. C i zacznie padać. (wg. tvn meteo)

Uwielbiam te polskie newsy w stacjach pogodowych. Nie cieszcie się, że mają tam słońce i błękitne niebo, zaraz zacznie padać … Tyle że popada 1-2 dni, podleje trawniki, umyje chodniki, napełni zbiorniki i dalej będzie słońce. Może parę stopni chłodniej, bo to w końcu jesień, ale sucho. Jak na razie od czerwca mieliśmy jedną porę deszczową, która trwała ok tygodnia. Nie padało codziennie, raczej w nocy i przelotnie w ciągu dnia, trochę było pochmurno, słońce wychodziło po pogoda w hiszpaniipołudniu, kiedy już nikomu nie chciało się jechać na skoki. Akurat trafiło na II połowę pobytu zrytychkoleżanek.pl oraz studenta, który za swój kurs spadochronowy AFF zaplanował „aż” 4 dni. I tak że skoczył raz, to był sukces. Zryte koleżanki odkryły jazdę konną, zakochały się w koniach rasy andaluzyjskiej, zwiedziły Gibraltar i elektrownie słoneczna i wyjechały podobno super zadowolone z pobytu. Krzysiek zaś szykuje się na come back jak najszybciej.

W polskiej bazie zaczęliśmy listopad z temperaturami bliskimi 30 stopni. To już zdaje się, ostatnie pozdrowienie lata. Rano i wieczorem trzeba już założyć bluzę z rękawami, ale w ciągu dnia można się opalać i kąpać w morzu. Nasi goście mają dużo szczęścia, cały wrzesień i październik, z wyjątkiem paru pochmurnych dni, był super ciepły. Newsy na temat pogody cieszą się zawsze sporym zainteresowaniem, więc zajrzałam do meteo w polskim interncie. I proszę, faktycznie opisują, że w Hiszpanii ciepło, ale: Według prognozy pogody, mieszkańcy południowej Hiszpanii wysoką temperaturą i pogodnym niebem będą mogli cieszyć się jeszcze w niedzielę i w poniedziałek. We wtorek termometry wskażą ok. 18 st. C i zacznie padać. (wg. tvn meteo) Uwielbiam te polskie newsy w stacjach pogodowych. Nie cieszcie się, że mają tam słońce i błękitne niebo, zaraz zacznie padać … Tyle że popada 1-2 dni, podleje trawniki, umyje chodniki, napełni zbiorniki i dalej będzie słońce. Może parę stopni chłodniej, bo to w końcu jesień, ale sucho. Jak na razie od czerwca mieliśmy jedną porę deszczową, która trwała ok tygodnia. Nie padało codziennie, raczej w nocy i przelotnie w ciągu dnia, trochę było pochmurno, słońce wychodziło po pogoda w hiszpaniipołudniu, kiedy już nikomu nie chciało się jechać na skoki. Akurat trafiło na II połowę pobytu zrytychkoleżanek.pl oraz studenta, który za swój kurs AFF zaplanował "aż" 4 dni. I tak że skoczył raz, to był sukces. Zryte koleżanki odkryły jazdę konną, zakochały się w koniach rasy andaluzyjskiej i wyjechały podobno super zadowolone z pobytu.  Dlatego na kurs spadochronowy AFF proponujemy w tym okresie minimum 7-9 dni. Wczoraj, czyli 1 listopada, kurs skończył Piotr, i to zaledwie w 5 skokach. Wcześniej też Mariusz, a szlify po kursie zbierał Marcin z Belgii. Kursy prowadzimy na okrągło, a można przyjechać i na relaks. W miłych okolicznościach przyrody jest to miejsce wypadowe do zwiedzania, pieszych wycieczek i wypadów nad morze. kurs spadochronowy pogoda w hiszpanii kurs spadochronowy pogoda w hiszpanii Funkielnówka nowy model HPZ1 z visorem (clear), miejscem na wyskościomierz akustyczny, black matt, rozmiar M (56-57cm) do wysylki od reki. Zamowilam dla siebie, zeby pokazywac, bo nowy model jest naprawde fajny, ale jest troszeczke za duzy :\... skydive atmosfera spain-010 skydive atmosfera spain-020 skydive atmosfera spain-013

Dlatego na kurs spadochronowy AFF proponujemy w tym okresie minimum 7-9 dni.

Wczoraj, czyli 1 listopada, kurs skończył Piotr, i to zaledwie w 5 skokach. Wcześniej też Mariusz, a szlify po kursie zbierał Marcin z Belgii. Kursy prowadzimy na okrągło, a można przyjechać i na relaks. W miłych okolicznościach przyrody jest to miejsce wypadowe do zwiedzania, pieszych wycieczek i wypadów nad morze.

kurs spadochronowy pogoda w hiszpanii kurs spadochronowy pogoda w hiszpanii Funkielnówka nowy model HPZ1 z visorem (clear), miejscem na wyskościomierz akustyczny, black matt, rozmiar M (56-57cm) do wysylki od reki. Zamowilam dla siebie, zeby pokazywac, bo nowy model jest naprawde fajny, ale jest troszeczke za duzy :\... skydive atmosfera spain-010 skydive atmosfera spain-020 skydive atmosfera spain-013

Zapraszamy na kurs spadochronowy AFF w polskiej bazie w Hiszpanii przez cały rok. Skaczemy z prawie 5000m.

Podziel się na:
 • Print
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • email
 • LinkedIn
 • Twitter