Ekspresowa naprawa Iphona w Sewilli

phoneMasz problem z Iphone i jesteś w Sewilli? To już nie masz problemu!

Jeszcze jestem w szoku, choć minęło kilka godzin od kontaktu z małym hiszpańskim przedsiębiorstwem, które funkcjonuje zupełnie nie po andaluzyjsku.

Iphone 4 przestał się ładować. Może trochę piasku, może trochę soli. Wyczyszczenie złącza nic nie dało a internet podpowiedział, że prawdopodobnie trzeba będzie wymienić całe złącze z taśmą. No to hyc z kolejnym pytaniem i znalazłem stronę, na której kusząca była informacja, że telefon naprawiany jest w ciągu tego samego dnia, a jak coś się nie uda z czasem to obniżają cenę naprawy.

No cóż, dwa lata w Hiszpanii robią swoje, nie wierzę im i już. Ale skoro mają swoją stronę a na stronie mają nawet mapę dojazdu to już są jacyś tacy nie hiszpańscy.

Naprawili w przeciągu godziny. Jeszcze jak jechałem odebrać to myślałem, że mój łamany hiszpański spycha mnie na manowce. Naprawili. Można zapłacić kartą. Cena przystępna, moim zdaniem 40 Euro, za taki czas naprawy? To przy okazji w drugim Iphonie wymieniliśmy plecki, bo były pęknięte. Uwaga! 20 minut.

Z powodzeniem polecam to miejsce, było mi łatwo tam dotrzeć na motorze, samochodem jest troszkę trudniej ale około 100 metrów dalej w stronę rzeki jest duży parking podziemny. Jeśli macie problemy ze swoim telefonem w Sewilli to naprawią go w jednej chwilli.

W lecie czynny tylko do sjesty ale za to jest szybko 😉 Adres: Avenida Menendez Pelayo 36 Sevilla

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • email
  • LinkedIn
  • Twitter