park wodny sevilla aquopolis

Mega rozrywka w centrum Sevilli!

Park wodny Sevilla Aquopolis – nietanio, ale wypas

Od kiedy to rok temu Grzesio obszedł się ze smakiem czyli nici ze zjeżdżalni, cały rok nasz Grzesio jadł grzecznie obiadki i kazał się mierzyć.  I udało się! Dorosnąć, a nawet przeskoczyć o 6 cm magiczną zieloną kreskę, która otwiera wszystkie zjeżdżalnie dla dzieci powyżej 120 cm. Nie namyślając się wiele, zaczął testowanie parku wodnego Sevilla od najwyższej, mega szybkiej zjeżdżalni. I spodobało się! Większe dzieciaki pękały, ale młody wychowany na lotnisku z adrenaliną jest za pan brat. Podczas gdy my sobie polegiwaliśmy w strefie VIP, sam sobie ganiał od zjeżdżalni do zjeżdżalni.

W parku wodnym spędziliśmy prawie cały dzień. Są tu super zjeżdżalnie na każdy poziom, do zjeżdżania na pontonach jedno i dwuosobowych, mega rura, z której wypada się na zagiętą platformę, gdzie podjeżdżasz do góry na 10 metrów, lina tyrolska do skakania do wody, zakręcona i straszna „czarna dziura”, zamek i zjeżdżalnie dla maluchów, kaskada, baseny do pływania i ze sztuczną falą. Są zabawy dla dzieci, wodny aerobik, restauracje, sklepiki, wygodna strefa VIP z leżankami. Jednym słowem wszystko co potrzeba! Bardzo nam się podoba profesjonalna organizacja, przy niedzieli i w wakacje naprawdę nie było dużych kolejek, obsługa bardzo pomocna i życzliwa, ratownicy widać, że lubią swoją robotę.

Aquopolis nie jest tanie. Wejściówka kosztuje niecałe 20 €, junior niecałe 15€, w internecie można kupić kilka euro taniej. Ale karnet sezonowy jak ktoś mieszka w centrum miasta to super pomysł , 98 € bez limitów. Obowiązkowy punkt programu na dłuższy pobyt w Sevilli i odpoczynek pomiędzy zwiedzaniem czy skokami spadochronowymi.

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • email
  • LinkedIn
  • Twitter