Tatuuja bezdomnemu Polakowi swoje imie na czole

Tatuują czoło bezdomnemu Polakowi

Makabryczny pomysł na ubarwienie wieczoru kawalerskiego

Tym razem znowu o turystach brytyjskich. Niestety znowu niepochlebnie. Oburzenie w mediach hiszpanskich i angielskich z powodu wybryku angielskich turystów. Przyjechawszy na wieczór kawalerski do Benidorm (Walencja) postanowili ubarwić sobie pobyt w dosyć barbarzyński sposób. Zapłacili bezdomnemu ok 100 euro za wytatuowanie sobie na czole imienia Jamie Blake, North Shield NE28.

Bezdomnym okazał się Polak, który dostał się do Hiszpanii na piechotę, ale jako że życie pisze scenariusze, wylądował na ulicy uzależniony od alkoholu i nie tylko. Tatuażu nie udało się skończyć z powodu bólu, pomimo „znieczulenia”.

Sytuacja oburzyła zarówno środkowisko brytyjskie w Hiszpanii, jak i polskie. Obecnie zbierane są fundusze na pomoc dla Tomka i usunięcie tatuaża. Winni pomysłu brytyjczycy są przesłuchiwani, a Tomek zapadł się pod ziemię.

Rzecz miała miejsce w maju, a wypłynęła teraz dzięki publikacji samego studia tatuażu, które „pochwaliło się” makabrycznym „dziełem” w sieciach.

Przypadek ten otwiera znowu dyskusję na temat zachowania niektórych turystów, którym wydaje się, że świat do nich należy. Jeśli chodzi o Klub Atmosfera w Hiszpanii, nic nikomu tu nie grozi ;). Nasi goście bez względu na zawartość portfela są na poziomie, a nawet jeśli ktoś się coś więcej napije wieczorem, to koledzy przypilnują pójścia grzecznie spać ;).

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • email
  • LinkedIn
  • Twitter